Úvodní stránka   Napište nám   I Like sociální sítě
 
  Fitaktivnet
CZE | ENG

Co zdravilide.cz nenabízejí!

15. 10. 2012 10:30:00
text

Jako jsme hrdi na to, co nabízíme, jsme hrdi rovněž na to, co nenabízíme. S. Jobs, zakladatel firmy Apple. V našem programu se naučíte uvědomit si co chcete, co je Vašim cílem a co pro splnění cíle můžete udělat. Toto je jediná skutečná cesta jak opravdu začít žít zdravě.

Jediná cesta je poctivý přístup, žádné zázraky

 

nenabizimeInovativní přístup ke zlepšení zdraví

Přesto, že stavíme na inovativních přístupech a snažíme se lidem cestu k jejich optimálnímu stavu s využitím moderních technologií, informací a přístupů maximálně usnadnit, nenabízíme žádná „kouzla“.

Reálně ověřené metody pohybu a stravování

Nenabízíme postupy, které by nebyly založeny na důkazech o jejich fungování (evidence based).

Žádné podvodné metody nebo zázračné tablety

Nenabízíme “zázračné” metody, výrobky, molekuly, doplňky výživy, deky, hrnce, mastičky, nálepky, koktejly, virgule, …. díky kterým “může jíst do prasknutí a přitom prosedět celý den u TV a zhubnete 3 - 5 kg za týden (samozřejmě v závislosti na ceně produktu).

Naše metody vedou k trvalému zlepšení životního stylu

Nenabízíme rychlé a krátkodobé řešení, ale progresi odpovídající Vašemu přístupu a možnost zůstat s námi jak dlouho budete chtít.

Nenabízíme “on-line péči“ typu: Napište nám emailem kolik vážíte, a co celý týden jíte, složenkou pošlete X set korun na naše číslo účtu a do dvou týdnů obdržíte mailem dvě tabulky s popisem Vašeho „individuálního“ plánu.

Nenabízíme pouhou internetovou kalkulačku kilojoulů či kilokalorií, která uživatele pouze zahrnuje čísly bez informace o tom, čeho by měl dosáhnout.

Přiznáváme také, že nenabízíme, v některých případech nenahraditelný, osobní kontakt a péči spojenou s případnou lékařskou konzultací, které mohou být v některých případech nezbytné. To především při řešení závažnějších stavů obezity a případných zdravotních rizik. 

 

Nabízíme vám možnost naučit se ŽÍT ZDRAVĚ.

ohodnotit článek 7 1 komentáře Komentáře (0)

Tipy pro vás

Mějte přehled o tom, kolik toho sníte

68% klientů, kteří si poprvé přepočítají množství za den/týden snězeného jídla na energii nechce uvěřit výslednému číslu.Reklama

 
Registruj se do programu   Pozvi přátele   OnLine hubnutí